Kategorie      
Výrobci / značky

Vítejte na FitnessOnline.cz

Fit v jakémkoli věku III. - 40. léta ženy

Chcete zůstat mladá, zdravá a ve skvělé kondici? Přinášíme vám třetí část seriálu, ve kterém vám poskytneme tipy pro to, abyste se udržovali fit v každém věku. V této části se zaměříme na 40. léta života ženy.

více
Motivace ke cvičení? Těchto sedm způsobů vám ji pomůže udržet

Udržet se v kondici a se zdravou hmotností je klíčové pro vaše fyzické i duševní zdraví. Ne vždy se však lidem daří stavět na počátečním entuziasmu a motivaci ke cvičení si udržet. Pokud se s tím trápíte i vy, pomoc můžete nalézt v tipech, které vám přinášíme.

více
Spálí více kalorií běh venku nebo běh na běžeckém pásu?

Technologie pozitivně ovlivňují život lidí v nejrůznějších oblastech a směrech. Výjimkou není ani cvičení. Známe různé stroje, které nám pomáhají dosahovat našich cílů. K jedněm z nich patří i běžecký pás. Je však lepší, porovnáme-li ho s obyčejným během venku?

více
Biceps jako měřítko úspěchu? (1. díl)

Po sérii nepopulárních, ale zato komplexních cviků mám napsat něco o cviku naopak velmi používaném a asi i v jistém ohledu přeceňovaném, o bicepsu (biceps brachii – dvojhlavý sval paže). Biceps, bicepsový zdvih…co psát? Je to cvik, který napadne každého, kdo natrefí do posilovny, každý začátečník začíná právě jím, chlap...

více
Hyperextenze

Tento cvik je nepostradatelný v tréninku zádových svalů. Má i důležitý zdravotní aspekt, neboť pomáhá předcházet vzniku svalové nerovnováhy v oblasti pánve a spodní části zad.

více
Hubnutí si můžete usnadnit: Nahraďte těchto 10 jídel lepšími

Hubnutí si můžete zefektivnit nejen zvýšením tréninkového objemu a frekvence, ale i úpravami své stravy. A v ní můžete dělat lepší volby, které vás přivedou k výsledkům, přičemž nebudou komplikované.

více
10 způsobů, jak dosáhnout hormonální rovnováhu a lepší zdraví

Hormony ve vašem těle, ať už jde o testosteron, estrogen, inzulín či kortizol, mají velký vliv na to, jak vypadáte a jak se cítíte. Proto je důležité mít je v rovnováze.

více
Cvičíte doma a potřebujete motivaci? Využijte tyto tipy

Cvičení doma má své výhody, ale i nevýhody. Nedostatečné vybavení se ještě dá zvládnout, horší je to tehdy, pokud nemáte chuť jít cvičit a pohodlí gauče nebo postele je na dosah. Jak se namotivovat?

více
Dva základní cviky, které dělá mnoho lidí nesprávně

Možná se toho dopouštíte i vy a vůbec o tom ani netušíte. Existují základní cviky, o kterých technice ani nepřemýšlíme a myslíme si, že od přirození víme, jak je správně provádět. A na dva takové se v tomto článku zaměříme.

více
Přítahy jednoruček k bradě

Ramena a trapézové svaly můžete procvičit i pomocí jednoručních činek.    

více
Dřepy s jednoručkami

Na dřepy si vystačíte i s jednoručními činkami. Tento cvik je možné provádět různými způsoby, takže se hned tak neomrzí.  

více
Copyright 2015 - 2024 © FitnessOnline.cz