Výrobci / značky

Články

1 2 3 4 5 6 7 8 >>
Skvělý trénink horní části těla, který zvládnete za 15 minut
Přidáno: 11.05.2020

Hledáte rychlý a efektivní trénink, kterým byste si mohli i v pohodlí domova posílit a vytvarovat svaly rukou, hrudníku, ramen a zad? Pak jste na správné adrese.

více
Trénink fitness modelky IV. - Kimberly Marie a její tréninkový týden
Přidáno: 18.04.2020

V této části našeho seriálu se podíváme na to, jak vypadá celý tréninkový týden v podání Kimberly Marie, jejíž kariéra fitness modelky vyplynula z vášně k posilování, kterou si vyvinula během vysokoškolské sportovní kariéry.

více
POKOJNÝ BOJOVNÍK- FILM ONLINE
Přidáno: 01.04.2020

Film Pokojný bojovník je podařená adaptace stejnojmené autobiografické knihy Dana Millmana. Dan je mladý, úspěšný a oblíbený gymnasta, který už dlouhou dobu sní o olympiádě a tvrdě trénuje. Mimo trénování je oblíbené, užívá si párty, holkám se líbí a vše jde jak má. To vše se ale změní když má Dan těžkou nehodu na motorce a život se mu převrátí...

více
Čtyři faktory, které vám významně pomohou s hubnutím
Přidáno: 24.03.2020

Při hubnutí můžete mít úspěchy s jedním přístupem jeden měsíc, ale ten další vám už fungovat nemusí. Výživový odborník Brian St. Pierre tvrdí, že hubnutí je komplexnější, než jen důvěřování trendové dietě.

více
Jak se namotivovat ke cvičení, když nad vámi vyhrává lenost?
Přidáno: 17.03.2020

Jste nemotivovaní a nic se vám nechce dělat, ale máte před sebou ještě trénink nebo jiné věci, které byste rádi měli dokončeno? Je normální, že se takto občas cítíte. Důležité však je překonat toto trápení a navzdory němu se pustit do práce.

více
Bicepsové zdvihy s dolní kladkou
Přidáno: 10.03.2020

Cvik je výbornou změnou pro posílení bicepsů. Spodní kladka umožňuje rovnoměrné zatížení během pohybu.

více
1 2 3 4 5 6 7 8 >>