Výrobci / značky

Články

1 2 3 4 5 >>
10 nejlepších chlapských jídel

Pro chvíli zapomeňte na zdravou stravu! Tedy, aspoň, vy, pánové! Připravili jsme pro vás přehled deseti tučných, nezdravých, mastných a pálivých jídel. Prostě „chlapecký“ lahůdky, jak se patří. I vášnivý a zapálený sportovec se prostě potřebuje jednou za čas uvolnit a dopřát si něco ne úplně košer, aby pak měl další motivaci ke cvičení.

více
Máte po čtyřicítce? Toto jsou suplementy pro vás

Když se z Vás stane čtyřicátník, možná zjistíte, že vaše tělo nefunguje při intenzivní zátěži tak, jak bylo zvykem. Tento efekt zaznamenáte významně zejména v druhé polovině této životní dekády. A právě v ní byste měli přemýšlet i o změně přístupu k doplňkům výživy.

více
Jak jíst pro svůj sport I. - Posilování, CrossFit, turistika

Připravili jsme pro vás mini sérii o tom, jak by měly ženy jíst před, během a po sportování. V první části se zaměříme na posilování a CrossFit, či na běžnou turistiku.

více
Benchpress – nejoblíbenější z „velkých“ cviků

Kolik dáš v "benči"? Tohle je bezesporu jedna z nejčastějších otázek, která padá mezi dvěma cvičícími chlapy (teenagery) v posilovně. Tlak velké činky na lavici (a výsledek v něm) je určitě jedním z určujících faktorů silové připravenosti sportovce.

více
Recept: Jablkový koláč

Dnes si připravíme jablečný koláč s využitím špaldové mouky a kokosového cukru. Tak jako koláče našich babiček, i tento si jistě získá vaši oblibu.

více
Strašák jménem migréna

Migréna postihuje nejen ženy, ale i muže, i když ty méně často. Naštěstí ne každá bolest hlavy musí být hned migrénou. Hlava bolí občas téměř každého, migréna se však vyznačuje opakujícími se návaly jakoby pulsující bolesti, nezřídka i narůstající síly.

více
1 2 3 4 5 >>