Výrobci / značky

Články

1 2 3 4 5 6 7 >>
Propojení svalů a mysli: Tipy, které vám pomohou zlepšit trénink
Přidáno: 14.02.2020

Pro růst svalů je důležité, aby byly pořádně stimulovány během tréninku. Ne vždy se však dosáhne správné stimulace a jedním z problémů je, že se při cvičení ztrácí koncentrace na cílový sval. Jak tomu zabránit?

více
Intervalový trénink, kterým si za 10 minut podpoříte kondici i hubnutí
Přidáno: 10.02.2020

Abyste udrželi svou kondici na vysoké úrovni, abyste procvičili celé tělo a abyste podpořili proces hubnutí, nepotřebujete trávit v posilovně hodiny. I 10 minut postačí, abyste zažili efektivní trénink. A nemusíte ho dělat jen v posilovně.

více
Napumpujte hrudník tímto jednoduchým, ale efektivním tréninkem
Přidáno: 30.01.2020

Každá svalová partie je rovnocenná a každé by se měl věnovat stejný prostor v rámci tréninku. Jednu však chce mít dokonalou snad každý chlap. 

více
Pět základních suplementů pro fitness
Přidáno: 03.11.2019

Začínáte cvičit a řešíte i svou stravu? Tento článek by vás měl seznámit s těmi nejznámějšími a nejvyužívanějšími doplňky, které se ve fitness sportu objevují. Na začátek je však důležité poznamenat, že tyto produkty vám mohou pouze malým procentem napomoci k lepšími výkonu či vámi žádanému výsledku. Bez správně nastavené stravy a cvičení nikdy nedosáhnete toho, po čem toužíte ani s těmito suplementy....

více
Sladit nebo nesladit?
Přidáno: 03.11.2019

Dříve než sáhnete po cukru, dobře si rozmyslete. Škodí či neškodí? A máme se ho bát?    

více
Trénink legendy XXXI. - Kevin Levrone a trénink paží
Přidáno: 29.06.2019

Mezi nejpopulárnějších profesionálních kulturistů všech dob se zařadil i Kevin Levrone. Přestože se nikdy nestal vítězem Mr. Olympia, pravidelně svou formou ohromoval a byl velkou konkurencí šampionů. V tomto článku se podíváme na to, jak trénoval své ruce.

více
1 2 3 4 5 6 7 >>
Copyright 2015 - 2020 © FitnessOnline.cz