Kategorie      
Výrobci / značky

Články

1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
Jednoručky v akci: Jednoduchý trénink zad a bicepsů
Přidáno: 06.11.2020

Pokud máte rádi jednoduché tréninky, které se skládají z menšího počtu dobře známých cviků, pak tu pro vás máme jeden takový, kterým si procvičíte záda a bicepsy jen s pomocí páru jednoručních činek.

více
Cvičíte doma a potřebujete motivaci? Využijte tyto tipy
Přidáno: 27.10.2020

Cvičení doma má své výhody, ale i nevýhody. Nedostatečné vybavení se ještě dá zvládnout, horší je to tehdy, pokud nemáte chuť jít cvičit a pohodlí gauče nebo postele je na dosah. Jak se namotivovat?

více
Dva základní cviky, které dělá mnoho lidí nesprávně
Přidáno: 16.10.2020

Možná se toho dopouštíte i vy a vůbec o tom ani netušíte. Existují základní cviky, o kterých technice ani nepřemýšlíme a myslíme si, že od přirození víme, jak je správně provádět. A na dva takové se v tomto článku zaměříme.

více
Čtyři pravidla výživy pro ženy, které chtějí být fit
Přidáno: 03.08.2020

Když chcete žít aktivně a zdravě, určité výživové zvyku jsou nezbytné - hodně vody, zeleniny, hlídání si kalorií atd. Vaše tělo má však jiné výživové potřeby, pokud se chystá na trénink, především posilovací. Chcete-li maximalizovat své výsledky, aplikujte následující čtyři pravidla.

více
Rozdíl mezi proteinovým koncentrátem a izolátem
Přidáno: 15.07.2020

Jako nejvhodnější možnost suplementace po tréninku je syrovátkový protein. Pokud jste ho už někdy kupovali, pravděpodobně jste se setkali také s výrazy koncentrát a izolát. Dnes si uvedeme, v čem spočívá rozdíl právě mezi syrovátkovým koncentrátem a syrovátkovým izolátem.

více
Skvělý trénink horní části těla, který zvládnete za 15 minut
Přidáno: 11.05.2020

Hledáte rychlý a efektivní trénink, kterým byste si mohli i v pohodlí domova posílit a vytvarovat svaly rukou, hrudníku, ramen a zad? Pak jste na správné adrese.

více
1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
Copyright 2015 - 2021 © FitnessOnline.cz