Výrobci / značky

Vítejte na FitnessOnline.cz

 

Dobrý den,

 

děkujeme, že jste zavítali na FitnessOnline.cz. Naše stránky nejsou pouze eshop s doplňky stravy, ačkoli u nas naleznete aminokyseliny, proteiny, sacharidy, kreatin, spalovače tuku, iontové nápoje a další suplementy. Fitness výživa je jednou součástí webu.

 

Další je přehledný katalog fitness. V katalogu můžete vyhledat posilovny a fitness centra ve Vašem městě, které přesně odpovídají Vašim potřebám. U každé posilovny je uvedeno vybavení, podle kterého lze v katalogu vyhledávat. V katalogu také naleznete fitness trenéry, kteří Vám ochotně poradí a sestaví cvičební plán či úpraví jídelníček dle Vašich potřeb.

 

 

FitnessOnline.cz Vám děkuje za Vaši důvěru.

Čtyři faktory, které vám významně pomohou s hubnutím

Při hubnutí můžete mít úspěchy s jedním přístupem jeden měsíc, ale ten další vám už fungovat nemusí. Výživový odborník Brian St. Pierre tvrdí, že hubnutí je komplexnější, než jen důvěřování trendové dietě.

více
Jak se namotivovat ke cvičení, když nad vámi vyhrává lenost?

Jste nemotivovaní a nic se vám nechce dělat, ale máte před sebou ještě trénink nebo jiné věci, které byste rádi měli dokončeno? Je normální, že se takto občas cítíte. Důležité však je překonat toto trápení a navzdory němu se pustit do práce.

více
Bicepsové zdvihy s dolní kladkou

Cvik je výbornou změnou pro posílení bicepsů. Spodní kladka umožňuje rovnoměrné zatížení během pohybu.

více
15-minutový trénink vhodný i do kanceláře

Sedíte celý den v kanceláří? Negativní vlivy dlouhodobého sezení lze vykompenzovat následujícím tréninkem celého těla, na který potřebujete jen 15 minut. A není vhodný jen pro ty, co pracují v kanceláři. Může ho cvičit kdokoliv.  

více
Čtyři cviky, které vás přivedou k sexy ramenům + ukázkový trénink

Chcete ramena, která budou vypracovanější a silnější? Pak jsme pro vás našli čtyři cviky, které vám pomohou s jejich rozvojem. A aplikujeme je i ve vzorovém tréninku, abyste nemuseli přemýšlet nad tím, jak je využít v praxi.

více
Propojení svalů a mysli: Tipy, které vám pomohou zlepšit trénink

Pro růst svalů je důležité, aby byly pořádně stimulovány během tréninku. Ne vždy se však dosáhne správné stimulace a jedním z problémů je, že se při cvičení ztrácí koncentrace na cílový sval. Jak tomu zabránit?

více
Intervalový trénink, kterým si za 10 minut podpoříte kondici i hubnutí

Abyste udrželi svou kondici na vysoké úrovni, abyste procvičili celé tělo a abyste podpořili proces hubnutí, nepotřebujete trávit v posilovně hodiny. I 10 minut postačí, abyste zažili efektivní trénink. A nemusíte ho dělat jen v posilovně.

více
Napumpujte hrudník tímto jednoduchým, ale efektivním tréninkem

Každá svalová partie je rovnocenná a každé by se měl věnovat stejný prostor v rámci tréninku. Jednu však chce mít dokonalou snad každý chlap. 

více
Pět základních suplementů pro fitness

Začínáte cvičit a řešíte i svou stravu? Tento článek by vás měl seznámit s těmi nejznámějšími a nejvyužívanějšími doplňky, které se ve fitness sportu objevují. Na začátek je však důležité poznamenat, že tyto produkty vám mohou pouze malým procentem napomoci k lepšími výkonu či vámi žádanému výsledku. Bez správně nastavené stravy a...

více
Přítahy jednoruček k bradě

Ramena a trapézové svaly můžete procvičit i pomocí jednoručních činek.    

více
Dřepy s jednoručkami

Na dřepy si vystačíte i s jednoručními činkami. Tento cvik je možné provádět různými způsoby, takže se hned tak neomrzí.  

více