Výrobci / značky

Weider ZMA + L-Tyrosine 90 kapslí

Úvod Doplňky stravy dle druhu Anabolizéry ostatníWeider ZMA + L-Tyrosine 90 kapslí

Weider ZMA + L-Tyrosine 90 kapslí

Výrobce: Weider
Kód: 58
 
Dostupnost: momentálně nedostupné
688,- Kč

Weider ZMA + L-Tyrosine 90 kapslí

Unikátní produkt, jehož hlavními účinky je zvýšení hladiny anabolických hormonů, nárůst síly a prohloubení svalové regenerace. Vědecké studie provedené ve spolupráci s profesionálními sportovci dokládají, že suplementy tohoto typu mají schopnost zesílit anabolické procesy a svalový výkon.

Zařazení ZMA do nutričního programu může zvýšit hladinu volného testosteronu až o 33,5 % a hladinu IGF-1 o 3,5 %. Jeden z nejdůležitějších anabolických hormonů v lidském těle je testosteron. Zvýšení jeho hladiny v těle znamená urychlení metabolismu, růst svalové hmoty a síly, zrychlení regenerace a současně redukci tukových zásob.

Inzulinový růstový faktor (IGF-1) je produkovaný přirozenou cestou v podvěsku mozkovém a je zodpovědný za mnoho anabolických procesů a získávání energie. Je to klíčový faktor svalové reparace a růstu.

ZMA+L-TYROSINE je vhodný při zvýšené fyzické zátěži nebo při sportovních aktivitách.  Směs hořčíku a zinku, obohacená o vitamín B6 a aminokyselinu L-tyrosin. Suplementace je vhodná i pro starší, fyzicky činné osoby. Vitamín B6 přispívá k normální psychické činnosti, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zinek přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, podílí se na správném dělení buněk. Hořčík také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a dále ke správné činnosti nervové soustavy.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

 

Nutriční hodnoty

 

Nutriční informace

(1 dávka - 3 kapsle)
hořčík 450 mg
zinek 30 mg
vitamin B6 10,5 mg
L-tyrosin 150 mg

Složení:
citran hořečnatý,oxid hořečnatý,zinek-L-monomethionin,zinek aspartát,želatina,L-tyrosin. Protispékavé látky:oxid křemičitý(E551),hořečnaté soli mastných kyselin(E470);vit.B6,barviva:patentní modř V(E131),oxid titaničitý(E171),oxidy a hydro-xidy železa(E172)

 

Dávkování

 

Užívejte 3 kapsle na lačný žaludek před spaním.
Copyright 2015 - 2020 © FitnessOnline.cz